GALERİLER

DijitalPort; sektörde daha aktif, katılımcı ve yenilikçi bir şirket olarak, tüm uluslararası ve sektörel fuarları yakından takip eder. Değişen trendler, sektörel yenilikler ve teknolojiler doğrultusunda güncel hizmetler ve yaratıcı ürünler sunar.

Katıldığımız veya ziyaret ettiğimiz fuarlar, ürün araştırmalarımız, konteyner yüklemelerimiz ve fabrika denetim fotoğraflarızın bazıları neler yaptıklarımızı daha iyi açıklamak adına aşağıda yeralmaktadır.

FOTOĞRAFLARLA DİJİTALPORT
 • Fuar Fotoğrafları
 • Fabrika Denetimleri
 • Konteyner Yüklemeleri
 •  

  KOAKSİYEL ve NETWORK KABLO FABRİKASI

  KOAKSİYEL ve NETWORK KABLO FABRİKASI, MAYIS 2013, HANGZHOU - ÇİN, Koaksiyel Kablo (RG6, RG11, RG59, RG174, TV Özü, CCTV) ve Network Kablo (Cat5, Cat6) Üretimi.

  devamı »

  SICAK DÖVME TAKIM ve KALIP ÇELİĞİ

  SICAK DÖVME TAKIM ve KALIP ÇELİĞİ İTHALATI, NİSAN 2013, SHANGHAI - ÇİN, Sıcak Dövme Plastik Kalıp Çeliği (1.2312, 40CrMnMoS8-6, P20+S), Sıcak Dövme Plastik Kalıp Çeliği (1.2738, 40CrMnNiMo8-6-4, P20+Ni) Dövme Sıcak İş Takım Çeliği (1.2344, 40CrMoV5-1), Sıcak Dövme Islah Çeliği...

  devamı »

  ÇİN İTHALAT İHRACAT FUARI

  ÇİN İTHALAT İHRACAT FUARI, NİSAN 2013, GUANGZHOU - ÇİN, Tüketici Elektroniği, Elektrik ve Elektronik Ürünler, Bilgisayar ve İletişim Ürünleri, Elektrikli Ev Ürünleri, Aydınlatma Ürünleri, Bisiklet, Motorsiklet, Yedek Parça, İş Makineleri...

  devamı »

  ÇELİK KALIP FABRİKASI

  ÇELİK KALIP FABRİKASI, ŞUBAT 2013, DONGGUAN - ÇİN, İmalat ve Makine Kalıp Çelikleri Kesme, Dilimleme ve Yüzey İşlemleri

  devamı »

  KOAKSİYEL KABLO VE KABLO ARA MADDELERİ

  KOAKSİYEL KABLO & KABLO MALZEMELERİ, OCAK 2013, HANGZHOU - ÇİN, 3 Konteyner Koaksiyel Kablo, Cam Elyaf Bant (Yanmaz Bant) ABS Makara, Alüminyum Tel, Bakır Kaplı Alüminyum Tel (CCA), Bakır Kaplı Çelik Tel (CCS) ve Bakır Folyo / Polyester Film Laminasyonu (CuPET)

  devamı »

  BAUMA FUARI

  BAUMA 2012 FUARI, KASIM 2012, ŞANGHAY - ÇİN Yapı makineleri, ekipmanları, araçları ve sistemleri, Üretim ve bina makineleri, kaldırma, çekme ve asansör sistemleri ve yedek parçaların sergilendiğı fuara 2000'in üzerinde katılımcı ile gerçekleşmiştir.

  devamı »

  SICAK HADDE ISLAH ÇELİĞİ

  ÇELİK PLAKA & BLOK YÜKLEMESİ, KASIM 2012, DALIAN - ÇİN, 500 Ton CK45 Plaka ve Blok Çelik

  devamı »

  DİZEL FORKLİFT

  DİZEL FORKLİFT YÜKLEME FOTOĞRAFLARI, EKİM 2012, ŞANGHAY - ÇİN 16 Adet 2.5ton, 3ton, 3.5ton ve Mini 5ton Dizel Forklift

  devamı »