HİZMETLERİMİZ

Uluslararası İthalat ve Danışmanlık hizmetleri söz konusudur. DijitalPort, başta Çin olmak üzere tüm ülkeler ile gerçekleştirmeyi düşündüğünüz herhangi bir ticari faaliyette eksiksiz veya tamamlayıcı hizmetler sunar. İthal etmek istediğiniz herhangi bir ürün için gereken tüm aşamalarda veya belirleyecek olduğunuz herhangi bir aşamada firmanıza özel çözümler sunar.

Sunulan hizmetler şeffaflık ve güvenilirlik prensibi doğrultusunda gerçekleşmekte olup, ithalat firmaniz yada firmamız, ihracat ise üretici firma tarafından gerçekleştirilecektir. Bu bağlamda DijitalPort sadece kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

İTHALAT ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

 

İTHALAT

Kuruluşların, kalifiye eleman çalıştırma, güvenilir üretici bulma, rekabetçi fiyatlar, ürün kalitesi ve ithalat süreçlerinde yaşanan mevzuat problemlerini minimuma indirgemek için depo teslim ithalat hizmeti sunmaktayız.

devamı »

DİSTRİBÜTÖRLÜK

Çin’den distribütörlük alarak belirli bir ürün gamında yoğunlaşmak veya ürün yelpazesini genişletmek isteyen kuruluşların sektördeki ihtiyaçlarına çözüm olabilmek amacıyla distribütörlük hizmetleri sunmaktayız.

devamı »

ÜRÜN ve ÜRETİCİ ARAŞTIRMA

Yüzlerce üretici arasından kaliteyi rekabetçi değerlerde tedarik edebilmek, firmaların öncelikli ihtiyaçları olduğu ve bu ihtiyaçlara çözüm olabilmek amacı ile ürün ve üretici araştırma hizmeti sunmaktayız.

devamı »

HEDEF FİYAT ARAŞTIRMA

Çin'deki potansiyelden ürün & ara madde maliyetlerini kalite ekseninde minimum düzeylere çekilerek rebatçi piyasada avantaj sağlamak amacı ile doğan ihtiyaçları karşılayabilmek için Çin'de fiyat araştırma hizmeti sunmaktayız.

devamı »

ÜRETİM TESİSİ (FABRİKA) GÖRÜNTÜLEME

Çin ile yapılması düşünülen uzun soluklu ve problemsiz ticari faaliyetlerde sağlayıcı firma güvenilirliği ve ürün kalitesini denetlemek isteyen kuruluşların ihtiyaçlarına çözüm olabilmek amacı ile fabrika görüntüleme hizmeti sunmaktayız.

devamı »

KALİTE KONTROL & TESLİM ALMA

Çin'den ithal ederek fiyat avantajı sağlamak isteyen kuruluşların, kendilerine gönderilecek olan ürünün, gereksinim duydukları ürün ile aynı özellikleri taşıyıp taşımadığını kontrol altında tutmak ve yaşanabilecek problemleri engellemek amacı ile kalite kontrol hizmeti sunmaktayız.

devamı »

ULUSLARARASI ve İÇ NAKLİYE

Çin'den yapılacak ithalatlarda gerekebilecek iç nakliye ve ardından Türkiye'ye nakliyesi aşamalarında, organize çalışarak zaman, fiyat ve yaşanabilecek aksaklıkları minimuma indirmek amacıyla Çin içi ve Çin'den Türkiye'ye nakliye hizmeti sunmaktayız.

devamı »

SÖZLEŞME ve RESMİYET KAZANDIRILMASI

Çin'li üreticiler ile düşünülen ticaretin resmi bir platform üzerine inşa ederek yaşanabilecek problemlerin çözümü için yerel mahkemeleri yetkili kılmak ve dolayısı ile devlet güvencesi almak isteyen kuruluşlar için sözleşme ve resmiyet kazandırılması hizmeti sunmaktayız.

devamı »