HAKKIMIZDA

DijitalPort; DijitalPort Istanbul Ltd. Şti, DijitalPort Shanghai Co., Ltd ve DijitalPort.com ünvanı ile özellikle Türkiye’deki kurum ve kuruluşların Çin’li üreticiler ile yapacakları yada yapmak istedikleri ticaretin güvenilir ve sağlam temeller üzerine kurulması için gerekli olan koşulları eksiksiz yerine getirmek amacı ile 2008 yılında Çin’in Guangzhou şehrinde kurulmuştur.

Şirket, gelen talepler doğrultusunda hareket ederek özellikle endüstriyel ara malzemeler üzerine yoğunlaşmak ve üreticilere hızlıca ulaşmak için 2010 yılında Çin’in üretim dinamosu diye adlandırılan Jiangsu ve Zhejiang eyaletleri arasında yer alan Şangay (Shanghai) şehrinde konumlanmıştır.
 

Şirketin gelişen portfoyü ve hizmet odaklı çalışma stratejisi doğrultusunda iletişim ve operasyon hızını arttırmak için 2012 yılında İstanbul şirketini ve ofisini açmıştır.
 

DijitalPort, teknik donanıma sahip ekibi ve sektöre odaklanmış yapısı ile başlıca; Metal, Plastik, Kablo, Ambalaj, Makine ve Tüketici Ürünleri gibi sektörlerde kalite ekseninde ürün tedariği ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Başta Çin olmakla beraber Hindistan, Endonezya, Malezya, Vietnam, Tayland ve diğer Asya ülkelerinde ilgili sektörlerde üretim yapan birçok üretici ile iş ilişkisi bulunan ve üreticilerin kalite & fiyat verilerine sahip olarak sizin için en iyi performansı sunabilmektedir.
 

Şirket, başta Türkiye olmakla beraber çeşitli Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde ilgili sektörlerde faaliyet gösteren firmalara mamul, ara mamul ve ham madde tedariği veya danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
 

Maliyetin, zamanın ve kalitenin vaz geçilmez bir üçlü olduğu günümüz koşullarında DijitalPort; sizlere profesyonel bir iş ortaklığı sunmayı teklif etmektedir.